Rhapsody 36″ Accent Console
Experience the boho-chic vibes of the Rhapsody Collection that will bring a splash of cool curves and unique aesthetics to your space. Each piece in the collection is crafted with meticulous care, resulting in a distinct piece that is truly one-of-a-kind. The careful distressing of the collection adds a rich character that only enhances its exceptional look. Available in multiple sizes and finishes, this collection will bring a touch of bohemian charm that is sure to impress.
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 36 × 32 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey Wash |
| Style | Bohemian |
| Collection | Rhapsody |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Rhapsody 72″ Accent Console
Rhapsody 72″ Accent Console
Rhapsody 54″ Accent Console
Rhapsody 54″ Accent Console
Rhapsody 54″ Accent Console
Rhapsody 72″ Accent Console
Rhapsody 36″ Accent Console
Rhapsody 36″ Accent Console
Melange Mountgomery Four Door Credenza
Cosala 4 Doors & Shelves 93″ TV Stand w/ Dark Brown Finish
Barcelona Entertainment Credenza
| Dimensions | 18.75 × 72 × 33.88 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Modern Glam |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Storage |
4 Drawer TV Stand IFD9921STN
Fynn Display Cabinet
Menton Entertainment Credenza
Lunula Entertainment Credenza
| Dimensions | 21.38 × 86 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Flaxen |
| Style | Modern |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Storage |
Cornelia Entertainment Credenza
Tempo Entertainment Credenza
Arcadia Entertainment Credenza
Commerce & Market Open Space Entertainment Console
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.