Gramercy Power Desk
| Weight | 39 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 48 × 30 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Cream |
| Detail Color | Grey Wash |
| Style | Contemporary |
| Collection | Gramercy |
| Features | Power |
Rustic Shores Power Chairside Table
| Weight | 32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 25 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Detail Color | Grey Wash |
| Style | Rustic |
| Collection | Rustic |
| Features | Power |
Rustic Shores Power Desk
| Weight | 65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 56 × 31 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Cream |
| Detail Color | Grey Wash |
| Style | Coastal |
| Collection | Rustic |
| Features | Power |
