Rustic Shore 4 Door Low Accent Cabinet
Discover the rustic charm of our Rustic Shores Collection, which effortlessly combines natural appeal with practical functionality. Featuring a naturally worn look and clean lines, this collection offers versatile character pieces that can store anything from linens and dishes to cherished mementos.
| Weight | 83.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 54 × 32 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Detail Color | Grey Wash |
| Style | Rustic |
| Collection | Rustic |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Rustic Shores Power Desk
| Weight | 65 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 56 × 31 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Gray |
| Detail Color | Stone |
| Style | Coastal |
| Collection | Rustic |
| Features | Power |
Rustic Shore 4 Door Low Accent Cabinet
Rustic Shore 4 Door Low Accent Cabinet
Rustic Shores 6 Door Accent Cabinet
Rustic Shores 6 Door Accent Cabinet
Rustic Shores Power Chairside Table
| Weight | 32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 25 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Detail Color | Grey Wash |
| Style | Rustic |
| Collection | Rustic |
| Features | Power |
Rustic Shores Desk Chair
Rustic Shores 6 Door Accent Cabinet
Rustic Shores Power Chairside Table
| Weight | 32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 25 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Blue |
| Detail Color | RS Surfside Blue |
| Style | Rustic Coastal |
| Collection | Rustic |
| Features | Power |
Rustic Shores Power Chairside Table
| Weight | 32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 25 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Cream |
| Detail Color | Stone |
| Style | Rustic |
| Collection | Rustic |
| Features | Power |
Rustic Shores 6 Door Low Accent Cabinet
Rustic Shores Desk Chair
Zina Accent Table
Laguna Accent Table
Nidra Accent Table
Collins 19″ Outdoor Accent Table
| Dimensions | 13 × 13 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Grey |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
Oxford Two Door Cabinet
Nidra Accent Table
Stratton Etagere
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 40 × 66 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Modern |
| Collection | Stratton |
| Features | Storage |
Kiara Three Drawer Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 42 × 36 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | White |
| Style | Glam/Luxe, Traditional |
| Collection | Kiara |
| Features | Storage |
Arlyn Etagere
Astral Plains 3 Door Accent Cabinet
Stratton White Etagere
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 40 × 66 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | White |
| Style | Coastal, Modern |
| Collection | Stratton |
| Features | Storage |
Reverie Two Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 42 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary, Rustic |
| Collection | Reverie |
| Features | Storage |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.