Rustic Shore 4 Door Low Accent Cabinet
Discover the rustic charm of our Rustic Shores Collection, which effortlessly combines natural appeal with practical functionality. Featuring a naturally worn look and clean lines, this collection offers versatile character pieces that can store anything from linens and dishes to cherished mementos.
| Weight | 83.7 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 54 × 32 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Green |
| Detail Color | RS Surfside Blue |
| Style | Rustic |
| Collection | Rustic |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Rustic Shores 6 Door Accent Cabinet
Rustic Shores Power Chairside Table
| Weight | 32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 25 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Detail Color | Brown-Grey |
| Style | Rustic |
| Collection | Rustic |
| Features | Power |
Rustic Shores 6 Door Accent Cabinet
Rustic Shores Power Chairside Table
| Weight | 32 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 16 × 25 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Cream |
| Detail Color | Stone |
| Style | Rustic |
| Collection | Rustic |
| Features | Power |
Rustic Shore 4 Door Low Accent Cabinet
Rustic Shores 6 Door Low Accent Cabinet
Rustic Shore 4 Door Low Accent Cabinet
Rustic Shores Desk Chair
Rustic Shores 6 Door Low Accent Cabinet
Rustic Shores Desk Chair
Rustic Shores 6 Door Low Accent Cabinet
Rustic Shores Desk Chair
Oxford Two Door Cabinet
Kiara Three Drawer Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 42 × 36 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | White |
| Style | Glam/Luxe, Traditional |
| Collection | Kiara |
| Features | Storage |
Nidra Accent Table
Collins 19″ Outdoor Accent Table
| Dimensions | 13 × 13 × 19 in |
|---|---|
| Brand | Classic Home |
| Color | Grey |
| Features | Wood |
| Style | Contemporary |
Silhouette Etagere
Jackson Pedestals
Stratton Etagere
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 40 × 66 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Modern |
| Collection | Stratton |
| Features | Storage |
Laguna Accent Table
Astral Plains 3 Door Accent Cabinet
Ladgate Accent Table
| Weight | 35 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 21.88 × 16.25 in |
| Color | Black/Natural, Brown, Grey |
| Assembly | Assembly Required |
| Style | Contemporary |
| Features | Metal, Wood Products and Other |
| Series Features | Accent table. Constructed of metal in black finish and solid wood in natural finish. |
| Brand | Ashley Furniture |
Cascade Nesting Tables
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 13 × 24 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Bronze |
| Style | Contemporary, Industrial |
| Collection | Cascade |
| Features | Storage |
Argento Three Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 46 × 36 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Blue |
| Style | Glam/Luxe, Traditional |
| Collection | Argento |
| Features | Storage |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.