Rhapsody 36″ Accent Console
Experience the boho-chic vibes of the Rhapsody Collection that will bring a splash of cool curves and unique aesthetics to your space. Each piece in the collection is crafted with meticulous care, resulting in a distinct piece that is truly one-of-a-kind. The careful distressing of the collection adds a rich character that only enhances its exceptional look. Available in multiple sizes and finishes, this collection will bring a touch of bohemian charm that is sure to impress.
| Weight | 27 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 36 × 32 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Detail Color | Chestnut |
| Style | Bohemian |
| Collection | Rhapsody |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Rhapsody 54″ Accent Console
Rhapsody 54″ Accent Console
Rhapsody 36″ Accent Console
Rhapsody 72″ Accent Console
Rhapsody 54″ Accent Console
Rhapsody 36″ Accent Console
Rhapsody 72″ Accent Console
Rhapsody 72″ Accent Console
Menton Entertainment Credenza
Flora Entertainment Credenza
Fynn Blonde Display Cabinet
Albion Entertainment Credenza
| Dimensions | 19.25 × 80.5 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Albion |
| Features | Power |
Cornelia Entertainment Credenza
Antibes Entertainment Credenza
Parota 60 Inch TV Stand
| Brand | International Furniture Direct |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Metal |
| Style | Contemporary, Rustic |
Rune Entertainment Credenza
Alvarez Entertainment Credenza
Arcadia Entertainment Credenza
Solaria Entertainment Credenza
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.