Trent Woven Front Accent Cabinet 60″
| Weight | 101 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 60 × 32 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Detail Color | Chestnut |
| Style | Transitional |
| Collection | Trent |
| Features | Storage |
Knox 3pc Bunching Tables
| Weight | 43 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 18 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Detail Color | Chestnut |
| Style | Global/Bohemian |
| Collection | Knox |
| Features | Leather |
Aero Accent Table
| Weight | 12.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 16 × 23 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Detail Color | Chestnut |
| Style | Global/Bohemian |
| Collection | Aero |
| Features | Leather |
Cooper Live Edge Storage Bench
| Weight | 84.31 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 52 × 18 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Detail Color | Chestnut |
| Style | Rustic |
| Collection | Cooper |
| Features | Storage |
