Kauai Chairside Table
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 18 × 24 in |
| Brand | Intercon Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Brushed Mango |
| Style | Contemporary |
| Collection | Kauai |
| Features | Storage |
Showing all 11 results
| Weight | 40 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 18 × 24 in |
| Brand | Intercon Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Brushed Mango |
| Style | Contemporary |
| Collection | Kauai |
| Features | Storage |