Altamonte 22″ Pier
| Weight | 113.1 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 22 × 72 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Detail Color | Brushed Walnut |
| Style | Contemporary |
| Collection | Altamonte |
| Features | Storage |
Altamonte Media Wall
| Weight | 302 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 114 × 75 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Gray |
| Detail Color | Brushed Walnut |
| Style | Contemporary |
| Collection | Altamonte |
| Features | Storage |
