Elsie 2 Drawer Nightstand
| Weight | 61.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 28 × 26.5 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Classic Walnut |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Elsie |
| Features | Power |
Showing all 11 results
| Weight | 61.3 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 28 × 26.5 in |
| Brand | Riverside Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Classic Walnut |
| Style | Modern Contemporary |
| Collection | Elsie |
| Features | Power |