Anderson Rd Coffee
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 34 × 18 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gold |
| Style | Contemporary |
| Collection | Anderson |
| Features | Fabric |
Antique 4 Drawer Cocktail Table
| Weight | 85 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 30 × 19.5 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | Brown |
| Detail Color | Multicolor |
| Style | Rustic |
| Collection | Antique |
| Features | Storage |
Antique 8 Drawers & Lift Top Cocktail Table
| Weight | 104 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 30.25 × 19.75 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | Brown |
| Detail Color | Multicolor |
| Style | Rustic |
| Collection | Antique |
| Features | Storage |
