Llewellyn B5907-54A Queen Panel Storage Bed
| Dimensions | 86.69 × 62.63 × 53 in |
|---|---|
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Columbian Walnut, Merino Pearl (J6736A-10K) Fabric |
| Style | Transitional |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Llewellyn B5907 |
| Features | Storage |
Llewellyn B5907-64A King Panel Storage Bed
| Dimensions | 86.69 × 78.63 × 55 in |
|---|---|
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Columbian Walnut, Merino Pearl (J6736A-10K) Fabric |
| Style | Transitional |
| Bed Size | King |
| Collection | Llewellyn B5907 |
| Features | Storage |
