Cody Dual-Power Sectional Set | Dark Brown
| Weight | 520 lbs |
|---|---|
| Brand | Intercon Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Cody |
| Features | Leather, Power, Power Headrest |
Cody Dual-Power Sectional Set | Dark Brown
| Weight | 568 lbs |
|---|---|
| Brand | Intercon Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Cody |
| Features | Leather, Power, Power Headrest |
Gt Swivel Accent Chair
| Dimensions | 33.25 × 33.5 × 28.25 in |
|---|---|
| Brand | Jofran |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dark Brown |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | GT |
| Features | Swivel |
