Showing all 9 results
| Dimensions | 22.375 × 20.625 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Cream |
| Detail Color | DB Oyster |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Carmela |
| Features | Swivel |
| Dimensions | 22.375 × 20.625 × 39 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Cream |
| Detail Color | DB Oyster |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Carmela |
| Features | Swivel |
| Dimensions | 23.25 × 18.125 × 41.5 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Cream |
| Detail Color | DB Oyster |
| Style | Transitional |
| Collection | Darlene |
| Features | Swivel |