Soho C-table
| Weight | 26.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 23 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Black |
| Detail Color | Espresso |
| Style | Global/Bohemian |
| Collection | Soho |
| Features | Leather |
Showing 49–71 of 71 results
| Weight | 26.9 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 15 × 23 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Black |
| Detail Color | Espresso |
| Style | Global/Bohemian |
| Collection | Soho |
| Features | Leather |