Perissa Outdoor Side Chair
| Dimensions | 23.25 × 19.5 × 36.25 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Graphite |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Exteriors |
| Features | Fabric |
Westley B4399-55 Complete Queen Panel Bed with Storage Rails
| Dimensions | 86 × 67 × 60 in |
|---|---|
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Graphite |
| Style | Contemporary |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Westley Falls B4399 |
| Features | Storage |
Westley B4399-59B Complete Queen Lamp Panel Storage Bed
| Dimensions | 94.5 × 64.25 × 68 in |
|---|---|
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Graphite |
| Style | Contemporary |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Westley Falls B4399 |
| Features | Storage |
