Captiva Outdoor Ottoman
| Dimensions | 28 × 40 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Graphite |
| Style | Transitional |
| Collection | Bernhardt Exteriors |
| Features | Fabric |
Halston King Bed
| Dimensions | 87 × 87 × 62 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Graphite |
| Style | Traditional |
| Bed Size | King |
| Collection | Halston |
| Features | Fabric |
Halston Queen Bed
| Dimensions | 87 × 71 × 60 in |
|---|---|
| Brand | Universal Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Graphite |
| Style | Traditional |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Halston |
| Features | Fabric |
