King Panel Bed Storage Footboard
Additional information
Additional information
| Weight | 125.66 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 80.25 × 20.13 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Graphite |
| Style | Transitional |
| Collection | Westley Falls B4399 |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Westley Falls Wood Queen Panel Bed Headboard w/2 Lamps KD
Westley B4399-20 Drawer Dresser
Westley B4399-13 Door Chest
Westley B4399-54 Complete Queen Panel Bed with Regular Rails
Westley B4399-79 Complete Cal.King Lamp Panel Bed with Regular Rails
Westley Falls Wood Queen Panel Bed Storage Rail SU
Queen Panel Bed Storage Footboard
Westley B4399-74 Complete Cal.King Panel Bed with Regular Rails
Westley Falls Wood Queen Panel Bed Footboard SU
Westley B4399-69B Complete King Lamp Panel Storage Bed
| Dimensions | 94.5 × 80.25 × 70 in |
|---|---|
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Graphite |
| Style | Contemporary |
| Bed Size | King |
| Collection | Westley Falls B4399 |
| Features | Storage |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!


Reviews
There are no reviews yet.