Albion Bench
| Dimensions | 18 × 20 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Albion |
| Features | Fabric |
Albion Buffet
| Dimensions | 20.25 × 75.25 × 36 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Albion |
| Features | Storage |
Albion Entertainment Credenza
| Dimensions | 19.25 × 80.5 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Albion |
| Features | Power |
Albion Etagere
| Dimensions | 18 × 44 × 85.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Style | Transitional (Contemporary Rustic) |
| Collection | Albion |
| Features | Storage |
Albion Tall Drawer Chest
| Dimensions | 19 × 42 × 49.25 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Albion |
| Features | Storage |
Alexandria Leather 6-piece Power Reclining Set, Stone
| Weight | 350 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 97.5 × 110.5 in |
| Brand | Steve Silver |
| Color | Gray |
| Detail Color | Leather |
| Style | Contemporary |
| Collection | Alexandria |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Power Footrest, Power Reclining, Storage |
Alfa Wooden Frame & Base, Armchair
| Weight | 78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 34.5 × 41 × 35 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | Gray |
| Style | Scandinavian |
| Collection | Alfa |
| Features | Fabric |
