Landon Swivel Chair
| Weight | 78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.5 × 31.5 × 27 in |
| Brand | Alder & Tweed |
| Color | Gray |
| Detail Color | Smokey Flax |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Landon |
| Features | Swivel |
Showing the single result
| Weight | 78 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30.5 × 31.5 × 27 in |
| Brand | Alder & Tweed |
| Color | Gray |
| Detail Color | Smokey Flax |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Landon |
| Features | Swivel |