Antique 3 Drawer Sofa Table
| Weight | 61 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 16 × 30 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | Brown |
| Detail Color | Multicolor |
| Style | Rustic |
| Collection | Antique |
| Features | Storage |
Antique 8 Drawer Sofa Table
| Weight | 84 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 54.75 × 16 × 30.5 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | Brown |
| Detail Color | Multicolor |
| Style | Rustic |
| Collection | Antique |
| Features | Storage |
Balam 1 Shelf, Sofa Table
| Weight | 49.17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 16.5 × 30 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | Brown |
| Style | Modern |
| Collection | Balam |
| Features | Storage |
Balam 1 Shelf, Sofa Table
| Weight | 108.42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 16.5 × 30 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | White |
| Style | Modern |
| Collection | Balam |
| Features | Storage |
Balam 1 Shelf, Sofa Table
| Weight | 49.17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 16.5 × 30 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | Black |
| Style | Modern |
| Collection | Balam |
| Features | Storage |
Balboa Park Sofa Bar Table
| Weight | 130 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 76 × 36 in |
| Brand | Intercon Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Roasted Oak |
| Style | Traditional |
| Collection | Balboa Park |
| Features | Storage |
