Bellamy T2491-73 Rectangular Sofa Table
Description
Description
Product Details
| Dimensions | 50″W x 16″D x 29″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 127cm W x 40.64cm D x 73.66cm H |
| Construction & Features | 2 drawers |
| Construction & Features | wood guides |
| Construction & Features | metal stretcher |
| Construction & Features | floor protectors |
Additional information
Additional information
| Weight | 48.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 50 × 29 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Brown |
| Detail Color | Peppercorn |
| Style | Transitional |
| Collection | Bellamy T2491 |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Bellamy T2491-35 Round Accent End Table
Bellamy T2491-43 Rectangular Cocktail Table
Bellamy T2491-45 Round Cocktail Table
Bellamy T2491-03 Rectangular End Table
Mezquite Sofa Table
Onix Metal Base Sofa Table
Sahara 2 Drawer Sofa Table
| Weight | 77 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 55 × 18 × 30 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | Brown |
| Style | Farmhouse |
| Collection | Sahara |
| Features | Storage |
Toscana 2 Drawer Sofa Table
| Weight | 75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 54.75 × 16 × 30.5 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | Blue |
| Style | Transitional |
| Collection | Toscana |
| Features | Storage |
Tiffany Sofa Table
Natural Teca 3 Drawer, 1 Shelf Sofa Table
| Weight | 28.67 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 53.5 × 16 × 30 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Natural Teca |
| Features | Storage |
Balam 1 Shelf, Sofa Table
| Weight | 49.17 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 16.5 × 30 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | Brown |
| Style | Modern |
| Collection | Balam |
| Features | Storage |
Balam 1 Shelf, Sofa Table
| Weight | 108.42 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 59 × 16.5 × 30 in |
| Brand | International Furniture Direct |
| Color | White |
| Style | Modern |
| Collection | Balam |
| Features | Storage |
Wiltshire T4701-73 Rectangular Sofa Table
Tiffany 1 Shelf, Sofa Table
Pueblo 2 Sliding Doors 2 Metal Mesh Doors Sofa Table
Tiffany Sofa Table
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.