Magnolia Cathedral Doored Server, Black
| Dimensions | 18 × 70 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Steve Silver |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Magnolia |
| Features | Storage |
Alexandria Leather 6-piece Power Reclining Set, Stone
| Weight | 350 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 97.5 × 110.5 in |
| Brand | Steve Silver |
| Color | Gray |
| Detail Color | Leather |
| Style | Contemporary |
| Collection | Alexandria |
| Features | Cupholders, Leather, Power, Power Footrest, Power Reclining, Storage |
