Aubrey Parsons Chair, Driftwood Finish
| Weight | 300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 23.75 × 23.5 × 38.25 in |
| Brand | Steve Silver |
| Color | Cream |
| Detail Color | Driftwood |
| Style | Transitional |
| Collection | Aubrey |
| Features | Fabric |
Aubrey Server, Black
| Weight | 2000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 54 × 36 in |
| Brand | Steve Silver |
| Color | Black |
| Style | Transitional |
| Collection | Aubrey |
| Features | Storage |
Aubrey Server, Brown
| Weight | 2000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 54 × 36 in |
| Brand | Steve Silver |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Aubrey |
| Features | Storage |
Aubrey Side Chair, Camel Vegan Leather With Black Wood Finish
| Weight | 300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 21 × 35.25 in |
| Brand | Steve Silver |
| Color | Brown |
| Detail Color | Camel |
| Style | Rustic |
| Collection | Aubrey |
| Features | Leather |
Aubrey Side Chair, Gray Vegan Leather With Driftwood Finish
| Weight | 300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 21 × 35.25 in |
| Brand | Steve Silver |
| Color | Gray |
| Style | Rustic |
| Collection | Aubrey |
| Features | Leather |
Aubrey, End Table, Driftwood Finish
| Weight | 300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 24 × 24 in |
| Brand | Steve Silver |
| Color | Brown |
| Detail Color | Driftwood |
| Style | Modern Farmhouse |
| Collection | Aubrey |
| Features | Storage |
