Sutton Swivel Chair
| Weight | 375 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 26.5 × 29 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Green |
| Detail Color | Mint |
| Style | Contemporary |
| Collection | Sutton |
| Features | Swivel |
Showing the single result
| Weight | 375 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 26.5 × 29 in |
| Brand | Jofran |
| Color | Green |
| Detail Color | Mint |
| Style | Contemporary |
| Collection | Sutton |
| Features | Swivel |