Michael Alan Showroom
Menton Panel Bed Queen
| Dimensions | 90.75 × 66.38 × 55.75 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Sutton |
| Style | Modern |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Menton |
| Features | Fabric |
352-011 Leather
| Dimensions | 31.25 × 48 × 18 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Sutton |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Menton |
| Features | Leather |
Menton Arm Chair
| Dimensions | 26.38 × 24 × 34.81 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Sutton |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Menton |
| Features | Fabric |
Menton Buffet
| Dimensions | 20 × 68 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Sutton |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Menton |
| Features | Storage |
Menton Panel Bed California King
| Dimensions | 94.75 × 78.38 × 55.75 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Sutton |
| Style | Modern |
| Bed Size | California King |
| Collection | Menton |
| Features | Fabric |
Michael Alan Showroom
Menton Panel Bed King
| Dimensions | 90.75 × 82.38 × 55.75 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Sutton |
| Style | Contemporary |
| Bed Size | King |
| Collection | Menton |
| Features | Fabric |
Menton Side Chair
| Dimensions | 26.38 × 21 × 34.81 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Sutton |
| Style | Transitional |
| Collection | Menton |
| Features | Fabric |
