Holden Console Table
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 60 × 30 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Detail Color | Tan |
| Style | Modern, Traditional |
| Collection | Holden |
| Features | Storage |
Showing 25–41 of 41 results
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 60 × 30 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Detail Color | Tan |
| Style | Modern, Traditional |
| Collection | Holden |
| Features | Storage |