Michael Alan Showroom
Kenya Table Lamp
Michael Alan Showroom
Rinner Leather Accent Chair – Tan
Dialogue Ottoman, Tan
| Weight | 22 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 18 × 18 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Cream |
| Detail Color | Tan |
| Style | Transitional |
| Collection | Dialogue |
| Features | Storage |
Henry 5-drawer Reeded Chest, Tan Finish
| Dimensions | 38 × 38 × 19.75 in |
|---|---|
| Brand | Steve Silver |
| Color | Cream |
| Detail Color | Tan |
| Style | Contemporary |
| Collection | Henry |
| Features | Storage |
Henry 65″ 6-drawer Reeded Dresser, Tan Finish
| Dimensions | 65 × 65 × 19.75 in |
|---|---|
| Brand | Steve Silver |
| Color | Cream |
| Detail Color | Tan |
| Style | Contemporary |
| Collection | Henry |
| Features | Storage |
Henry Reeded 3-drawer Nightstand With Usb & Electric Outlets, Tan Finish
| Dimensions | 28 × 28 × 18.25 in |
|---|---|
| Brand | Steve Silver |
| Color | Brown |
| Detail Color | Tan |
| Style | Transitional |
| Collection | Henry |
| Features | Storage |
Henry Reeded Queen 4-piece Bedroom Set, Tan Finish
| Dimensions | 67 × 42.75 × 88 in |
|---|---|
| Brand | Steve Silver |
| Color | Cream |
| Detail Color | Tan |
| Style | Transitional |
| Collection | Henry |
| Features | Storage |
