Laguna Chest
| Weight | 207 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.25 × 38.5 × 53.3 in |
| Brand | Intercon Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | WST |
| Style | Transitional |
| Collection | Laguna |
| Features | Storage |
Laguna Dresser
| Weight | 222 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.25 × 65.13 × 37.5 in |
| Brand | Intercon Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | WST |
| Style | Transitional |
| Collection | Laguna |
| Features | Storage |
Laguna Gentleman’s Chest
| Weight | 287 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.25 × 60.5 × 49.5 in |
| Brand | Intercon Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | WST |
| Style | Transitional |
| Collection | Laguna |
| Features | Storage |
