Charleston B5611-54GY Complete Queen Panel Bed
Description
Description
Product Details
| Dimensions | 66″W x 88.63″D x 60″H |
|---|---|
| Dimensions (cm) | 167.64cm W x 225.12cm D x 152.4cm H |
| Construction & Features | bolt-on rails |
| Construction & Features | slats with support legs |
| Construction & Features | floor protectors |
Additional information
Additional information
| Dimensions | 88.63 × 66 × 60 in |
|---|---|
| Brand | Magnussen Home |
| Color | Gray |
| Detail Color | Harbor Gray, White Dove |
| Style | Transitional |
| Bed Size | Queen |
| Collection | Charleston B5611 |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Charleston Wood King Panel Bed Footboard – White SU
Charleston Wood Cal.King Panel Bed Rails – Grey SU
Charleston Wood Queen Panel Bed Headboard – Grey KD
Charleston Wood Queen/ King Panel Bed Rails – Grey SU
Charleston Wood King Panel Bed Footboard – Grey SU
Charleston B5611-55WH Complete Queen Panel Storage Bed
Charleston B5611-65WH Complete King Panel Storage Bed
Charleston B5611-20GY40GY Drawer Dresser_Grey with Landscape Mirror_Grey
Charleston Wood Queen Panel Bed Footboard – White SU
Charleston B5611-13GY Door Chest
Charleston B5611-20WH Drawer Dresser
Charleston B5611-55GY Complete Queen Panel Storage Bed
Parota Nova Bed
| Brand | International Furniture Direct |
|---|---|
| Bed Size | King, Queen |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Features | Wood |
Menton Panel Bed
| Brand | Bernhardt |
|---|---|
| Bed Size | California King, King, Queen |
| Color | Grey |
| Style | Modern |
| Features | Fabric |
Avery King Bed
Dovetail Batten Bed Sun Bleached White
| Brand | Vaughan Bassett |
|---|---|
| Bed Size | California King, King, Queen |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Features | Wood |
Foundations Panel Bed King
| Dimensions | 88.25 × 83 × 61 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Light Shale and Linen |
| Style | Rustic Modern |
| Bed Size | King |
| Collection | Foundations |
| Features | Fabric |
Bedroom Ridge Queen Bed
| Brand | Palliser |
|---|---|
| Color | Cream, Multicolor |
| Features | Fabric, Leather, Upholstered, Wood |
| Style | Transitional |
Antique Multicolor Bed
| Brand | International Furniture Direct |
|---|---|
| Bed Size | California King, King, Queen |
| Color | Brown, Multicolor |
| Style | Rustic |
| Features | Wood |
Cumulus – Cozy Snow Queen Bed 5/0
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.