Abba Accent Chest
Description
Description
Abba displays a beautiful herringbone pattern with intricate details and depth produced by its rich mindi wood grain. Chest comes equipped with soft close slides.
Additional information
Additional information
| Weight | 75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 30 × 29 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Abba |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Foundations Tall Drawer Chest
Michael Alan Showroom
Serenity Five Drawer Chest
Monolith Tall Drawer Chest
Menton Tall Drawer Chest
Tempo Tall Drawer Chest
Stratum Door Chest
Milestone Dressing Chest
| Dimensions | 20 × 50 × 38 in |
|---|---|
| Brand | Durham Furniture |
| Color | Brown, Grey |
| Features | Customizable, Metal, Storage, Wood |
| Style | Contemporary |
Silhouette Tall Drawer Chest
Parota Nova 4 Drawer Chest
Solaria Door Chest
| Dimensions | 19.5 × 48 × 35 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Dune |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Solaria |
| Features | Customizable, Storage |
Skylar Door Chest
Solaria Tall Drawer Chest
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.