Biscayne Chest
The Crestview Collection Bengal Manor Natural Cane Chest has three drawers that provide ample hidden storage space. Each drawer features a cane front. A gold, metal base holds up the light-brown wooden construction of the chest. This coastal, transitional
Product Details
| Collection | Biscayne |
|---|---|
| Color | Natural |
| Material | Mango Wood & Metal & Rattan |
| Primary Finish | Stained |
| Style | Coastal |
| Upc Number | 883581148787 |
| Weight | 55 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 14 × 28 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Cream |
| Detail Color | Natural |
| Style | Coastal |
| Collection | Biscayne |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Biscayne Accent Chair
Biscayne Sideboard
Biscayne Cabinet
Biscayne Floor Lamp
Biscayne Accent Bench
Biscayne Bar Cabinet
Biscayne Containers
Biscayne Sideboard
Silhouette Tall Drawer Chest
Ellis Door Chest
Skylar Door Chest
Escape Five-drawer Chest With Cedar Bottom
Tribeca Tall Drawer Chest
| Dimensions | 20 × 44 × 58 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Aurum |
| Style | Modern Rustic |
| Collection | Tribeca |
| Features | Storage |
Parota Nova 4 Drawer Chest
Stratum Door Chest
Casa Paros Tall Drawer Chest
Monolith Tall Drawer Chest
Eastman Drawer Chest
Winslow 4-drawer Bedroom Chest Smokey Walnut
Solaria Tall Drawer Chest
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.