6 Drawer Dresser – 2336MG-D6
Description
Description
Product Details
| Weight | 165 Lbs |
|---|---|
| Dimensions | 60″x18″x36″ (W x D x H) |
Additional information
Additional information
| Weight | 165 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 60 × 36 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Escape Eight-drawer Dresser & Mirror
Michael Alan Showroom
Serenity Mainstay Six Drawer Dresser
Albion Dresser
Michael Alan Showroom
Artisan & Post Cool Rustic Stone Grey Dresser
| Brand | Vaughan Bassett |
|---|---|
| Color | Brown, Grey |
| Features | Wood |
| Style | Rustic |
Michael Alan Showroom
Tribeca Dresser
Linea Dresser
Ritter Dresser
Menton Dresser
Lowe Dresser
Lunula Dresser
| Dimensions | 21.38 × 70 × 31.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Flaxen |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Storage |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.