Crosby One Drawer Nightstand
Description
Description
Product Details
| Wood Finish | Brushed Cypress |
|---|---|
| Wood Material | SOLID AND ENGINEERED WOOD WITH ACACIA VENEER |
| Product Dimensions | 25W 20D 23.5H |
Additional information
Additional information
| Weight | 68.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 25 × 23.5 in |
| Brand | Alder & Tweed |
| Color | Brown |
| Detail Color | Brushed Cypress |
| Style | Transitional |
| Collection | Crosby |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Crosby Six Drawer Dresser
Crosby King Bed
Crosby Queen Bed
Cameron Three Drawer Nightstand
Foundations Nightstand
Michael Alan Showroom
Tribeca Nightstand
Michael Alan Showroom
Tribeca Nightstand
Michael Alan Showroom
Parota Nova 2 Drawer Nightstand
Modern Wilshire Nightstand
Warner Three Drawer Nightstand
Emery Three Drawer Nightstand
Michael Alan Showroom
Foundations Nightstand
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.