Vine Grove Bar Cart
The Crestview Collection Vine Grove Metal, Marble, and Glass Bar Cart supported by 4-multi directional wheels, this cart will allow you to easily take your refreshments to your guests. Its stunning gold finish, white marble bottom shelf, and cultured glas
Product Details
| Collection | Vine Grove |
|---|---|
| Color | Gold |
| Material | Glass & Marble & Metal |
| Primary Finish | Painted |
| Style | Transitional |
| Upc Number | 883581171778 |
| Weight | 39.6 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 19.5 × 33 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Gold |
| Style | Transitional |
| Collection | Vine Grove |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Allamar Bar Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 48 × 36 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Boho, Modern |
| Collection | Allamar |
| Features | Storage |
Dalia PUB TABLES 50507-42/24+90236
| Dimensions | 36 × 41.625 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Gray |
| Detail Color | 24 Magnetite |
| Style | Glam |
| Collection | Dalia |
| Features | Leather |
Dalia PUB TABLES 50507-38/24+90242
| Dimensions | 42 × 37.625 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Gray |
| Detail Color | 24 Magnetite |
| Style | Glam |
| Collection | Dalia |
| Features | Leather |
Marquez Bar
Dalia PUB TABLES 50507-38/24+90236
| Dimensions | 36 × 37.625 in |
|---|---|
| Brand | Amisco |
| Color | Gray |
| Detail Color | 24 Magnetite |
| Style | Glam |
| Collection | Dalia |
| Features | Leather |
Asterisk PUB TABLES 50548-42/69+90236
Ventana Bar Cart
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 41 × 34 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Blue |
| Style | Boho, Coastal |
| Collection | Ventana |
| Features | Storage |
Magnolia Bar Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 47 × 36 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | White |
| Style | Boho, Contemporary |
| Collection | Magnolia |
| Features | Storage |
Petal Bar Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 48 × 36 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Silver |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Petal |
| Features | Storage |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.