Creighton Sideboard
Description
Description
Product Details
| Wood Finish | Medium Cinder |
|---|---|
| Wood Material | SOLID AND ENGINEERED WOOD WITH ACACIA VENEER |
| Marble | WARM TRAVERTINE |
| Product Dimensions | 74.5W 21.5D 32H |
| Product Weight (lbs) | 282.200000 |
Additional information
Additional information
| Weight | 282.2 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 21.5 × 74.5 × 32 in |
| Brand | Alder & Tweed |
| Color | Brown |
| Detail Color | Medium Cinder |
| Style | Contemporary |
| Collection | Creighton |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Creighton 96″ Dining Table
Escape Dining 72″ Buffet Server With Stone Top
Townsend Sideboard
Michael Alan Showroom
Sunset D5783-14 Buffet
Michael Alan Showroom
Lennox Four-Door Sideboard
Perrine Brown Oak Four Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 68 × 36 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Perrine |
| Features | Storage |
Albion Sideboard
Oslo Pantry Cabinet
Kali Iron Four Door Cabinet
Toronto 4 Door Sideboard
Astrid Four Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 72 × 34 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | White |
| Style | Boho, Modern |
| Collection | Astrid |
| Features | Storage |
Caspar Iron Four Door Cabinet
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.