Finnley Four-Door Sideboard
The Finnley Four-Door Sideboard by Crestview Collection is a masterful fusion of form and function that is sure to add an element of classic refinement to any interior. Crafted of rubberwood, this cabinet showcases a distressed white oak veneer finish wit
Product Details
| Collection | Finnley |
|---|---|
| Color | Khaki |
| Material | Glass & Wood |
| Style | Transitional |
| Upc Number | 883581227932 |
| Weight | 172 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 76 × 17 × 38.75 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Brown |
| Detail Color | Khaki |
| Style | Transitional |
| Collection | Finnley |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Finnley Curio Cabinet
Toronto 4 Door Sideboard
Denver Solid Wood 4dr Cabinet – Distressed Gray/antique White
Keir Four Door Cabinet
Walsh Four Door Cabinet
Kali Iron Four Door Cabinet
Mirabelle Buffet
Oslo Pantry Cabinet
Bates Three Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 69 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Boho, Rustic |
| Collection | Adrienne |
| Features | Storage |
Jarvis Server
Astrid Four Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 72 × 34 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | White |
| Style | Boho, Modern |
| Collection | Astrid |
| Features | Storage |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.