Henley Sideboard
Description
Description
Product Details
| Collection | Henley |
|---|---|
| Color | Natural |
| Style | Coastal & Transitional |
| Upc Number | 883581234756 |
Additional information
Additional information
| Weight | 158 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 72 × 16 × 34 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Cream |
| Detail Color | Natural |
| Style | Coastal & Transitional |
| Collection | Henley |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
HENLEY
Henley Console Table
Henley Three-Drawer Chest
Henley Cocktail Table
Henley Shell Sculpture
Henley End Table
Henley Four-Door Sideboard
Perrine Brown Oak Four Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 68 × 36 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Perrine |
| Features | Storage |
Mirabelle Buffet
Kali Iron Four Door Cabinet
Horizons Four Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 74 × 33 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | White |
| Style | Coastal, Modern |
| Collection | Horizons |
| Features | Storage |
Caspar Iron Four Door Cabinet
Napa Four Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 72 × 30 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Modern, Rustic |
| Collection | Napa |
| Features | Storage |
Perrine Four Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 68 × 36 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Perrine |
| Features | Storage |
Denver Solid Wood 4dr Cabinet – Distressed Gray/antique White
Escape Dining 72″ Buffet Server With Stone Top
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!


Reviews
There are no reviews yet.