Malibu Five-Door Sideboard
Crestview Collection’s Malibu Sideboard is a statement of seaside elegance. Crafted from white mango wood, this 5-door sideboard brings the allure of coastal living to your decor. The standout feature is the organic texture that adorns the surface. This u
Product Details
| Color | White |
|---|---|
| Material | Mango Wood |
| Primary Finish | Painted |
| Style | Coastal |
| Upc Number | 883581206937 |
| Weight | 179 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 90 × 16 × 35 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | White |
| Style | Coastal |
| Collection | Malibu |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Malibu Console Table
Napa Four Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 72 × 30 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Modern, Rustic |
| Collection | Napa |
| Features | Storage |
Horizons Four Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 74 × 33 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | White |
| Style | Coastal, Modern |
| Collection | Horizons |
| Features | Storage |
Toronto 4 Door Sideboard
Lennox Four-Door Sideboard
Foundations Buffet
Finnley Four-Door Sideboard
Lansing Three Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 40 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Lansing |
| Features | Storage |
Townsend Sideboard
Denver Solid Wood 4dr Cabinet – Distressed Gray/antique White
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!


Reviews
There are no reviews yet.