Paltrow 2 Door Cabinet
This two door chest combines rich burl veneer and oak wood, and is highlighted by distinctive, asymmetrical oil-rubbed bronze steel framed door pulls. This piece offers a striking contrast to the textured wood, bringing a refined, contemporary feel that is sure to compliment any space.
| Weight | 163 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 48 × 34 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Brown |
| Style | Contemporary |
| Collection | Paltrow |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Toronto 4 Door Sideboard
Napa Four Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 72 × 30 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Modern, Rustic |
| Collection | Napa |
| Features | Storage |
Caspar Iron Four Door Cabinet
Astrid Four Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 72 × 34 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | White |
| Style | Boho, Modern |
| Collection | Astrid |
| Features | Storage |
Lansing Three Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 40 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Lansing |
| Features | Storage |
Townsend Sideboard
Lumina Four Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 72 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Silver |
| Style | Contemporary, Industrial |
| Collection | Lumina |
| Features | Storage |
Sunset D5783-14 Buffet
Albion Sideboard
Lennox Four-Door Sideboard
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.