Phoebe Sideboard
Add light and bright coastal appeal with the Crestview Collection Phoebe Sideboard in a white acacia wood finish with mirror detailing. You’ll put this showpiece right in your favorite space so it can store your essentials behind four cabinet doors, each
Product Details
| Collection | Phoebe |
|---|---|
| Color | White |
| Material | Metal & Mirror & Wood |
| Primary Finish | Painted |
| Style | Coastal & Transitional |
| Upc Number | 883581161823 |
| Weight | 137.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 72 × 16 × 37 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | White |
| Style | Coastal & Transitional |
| Collection | Phoebe |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Phoebe Chest
| Weight | 14.5 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 27.75 × 14.5 × 34 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | White |
| Style | Contemporary & Transitional |
| Collection | Phoebe |
| Features | Storage |
Jarvis Server
Horizons Four Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 74 × 33 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | White |
| Style | Coastal, Modern |
| Collection | Horizons |
| Features | Storage |
Lansing Three Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 40 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Lansing |
| Features | Storage |
Albion Sideboard
Perrine Four Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 68 × 36 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Perrine |
| Features | Storage |
Lennox Four-Door Sideboard
Caspar Iron Four Door Cabinet
Walsh Four Door Cabinet
Astrid Four Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 72 × 34 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | White |
| Style | Boho, Modern |
| Collection | Astrid |
| Features | Storage |
Denver Solid Wood 4dr Cabinet – Distressed Gray/antique White
Napa Four Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 72 × 30 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Modern, Rustic |
| Collection | Napa |
| Features | Storage |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.