Sedona Buffet w/ Slate – 1903RO2-B2
Description
Description
Product Details
| Weight | 121 Lbs |
|---|---|
| Dimensions | 54”x18“x36” (W x D x H) |
Additional information
Additional information
| Weight | 121 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 54 × 36 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Collection | Sedona |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Sedona Laptop Armoire – 2848RO2
| Weight | 130 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 32 × 52.5 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
| Collection | Sedona |
| Features | Storage |
Sedona Sofa Mate Table – 2121RO2
Side Bench – 0219RO2-SB
Sedona Rocker w/ Cushion Seat & Back – 1935RO2-2
| Weight | 46 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 22.5 × 26 × 41 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Sedona |
| Features | Rocker |
Lumina Four Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 72 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Silver |
| Style | Contemporary, Industrial |
| Collection | Lumina |
| Features | Storage |
Oslo Pantry Cabinet
Bates Three Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 69 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Boho, Rustic |
| Collection | Adrienne |
| Features | Storage |
Michael Alan Showroom
Eden Server
| Weight | 172 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 60 × 36.25 in |
| Brand | Intercon Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Dune |
| Style | Rustic |
| Collection | Eden |
| Features | Storage |
Perrine White Four Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 68 × 36 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | White |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Perrine |
| Features | Storage |
Walsh Four Door Cabinet
Keir Four Door Cabinet
Escape Dining 72″ Buffet Server With Stone Top
Michael Alan Showroom
Sunset D5783-14 Buffet
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.