Talladega Sideboard
The Crestview Collection Talladega Sideboard has two side cabinets and three centered drawers. Concentric ovals span across the cabinets and drawers to give this versatile piece a decorative look. The wooden construction has a medium-brown finish that bri
Product Details
| Collection | Talladega |
|---|---|
| Color | Brown |
| Material | Mango Wood |
| Primary Finish | Stained |
| Style | Transitional |
| Upc Number | 883581162707 |
| Weight | 138.4 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 70 × 15 × 32 in |
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Talladega |
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Napa Four Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 72 × 30 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Modern, Rustic |
| Collection | Napa |
| Features | Storage |
Payson Buffet
| Dimensions | 19 × 64 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Brown |
| Detail Color | Sable Brown and Grey Mist |
| Style | Transitional |
| Collection | Logan Square |
| Features | Storage |
Foundations Buffet
| Dimensions | 20 × 58 × 32.25 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Light Shale, Linen and Brushed Stainless Steel |
| Style | Rustic Modern |
| Collection | Foundations |
| Features | Storage |
Mirabelle Buffet
Escape Dining 72″ Buffet Server With Stone Top
Denver Solid Wood 4dr Cabinet – Distressed Gray/antique White
Toronto 4 Door Sideboard
Keir Four Door Cabinet
Horizons Four Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 74 × 33 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | White |
| Style | Coastal, Modern |
| Collection | Horizons |
| Features | Storage |
Caspar Iron Four Door Cabinet
Sunset D5783-14 Buffet
Lumina Four Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 72 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Silver |
| Style | Contemporary, Industrial |
| Collection | Lumina |
| Features | Storage |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.