Vincent Three-Drawer Sideboard
Description
Description
Product Details
| Collection | Vincent |
|---|---|
| Color | Black |
| Primary Finish | Painted |
| Style | Rustic |
| Upc Number | 883581256024 |
Additional information
Additional information
| Dimensions | 55.5 × 11 × 35.5 in |
|---|---|
| Brand | Crestview Collection |
| Color | Black |
| Style | Rustic |
| Collection | Vincent |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Vincent Table Lamp
Vincent
Finnley Four-Door Sideboard
Keir Four Door Cabinet
Michael Alan Showroom
Sunset D5783-14 Buffet
Lansing Three Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 40 × 32 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Contemporary, Glam/Luxe |
| Collection | Lansing |
| Features | Storage |
Albion Sideboard
Caspar Iron Four Door Cabinet
Napa Four Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 72 × 30 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Brown |
| Style | Modern, Rustic |
| Collection | Napa |
| Features | Storage |
Astrid Four Door Cabinet
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 72 × 34 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | White |
| Style | Boho, Modern |
| Collection | Astrid |
| Features | Storage |
Kali Iron Four Door Cabinet
Foundations Buffet
Denver Solid Wood 4dr Cabinet – Distressed Gray/antique White
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.