70″ TV Console – 3628TL-70
Description
Description
Product Details
| Weight | 141 Lbs |
|---|---|
| Dimensions | 70″x18″x32″ (W x D x H) |
Additional information
Additional information
| Weight | 141 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 70 × 32 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Living Room 4 Doors Console IFD4221CNS
Fynn Blonde Display Cabinet
Fynn Light Oak Display Cabinet
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 45 × 89 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Modern, Traditional |
| Collection | Fynn |
| Features | Storage |
Melange Mountgomery Four Door Credenza
Albion Entertainment Credenza
| Dimensions | 19.25 × 80.5 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Albion |
| Features | Power |
Kintore Entertainment Credenza
Cosala 4 Doors & Shelves 93″ TV Stand w/ Dark Brown Finish
Parota 60 Inch TV Stand
| Brand | International Furniture Direct |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Metal |
| Style | Contemporary, Rustic |
Solaria Entertainment Credenza
Formosa Entertainment Credenza
| Dimensions | 20 × 76 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Flaxen and Graphite |
| Style | Contemporary |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Storage |
Prado Entertainment Credenza
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.