Aurelie Etagere
Description
Description
Transitional in style, this forged iron etagere features a bright silver leaf finish with five tempered glass shelves.
Additional information
Additional information
| Weight | 75 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 30 × 84 in |
| Brand | Uttermost |
| Color | Gray |
| Detail Color | Stainless-steel |
| Style | Transitional |
| Collection | Aurelie |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
24514
Category: Entertainment Stands
Tags: Entertainment Stands, Gray, Stainless-steel, Uttermost
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Living Room 4 Doors Console IFD4221CNS
Penrose Entertainment Credenza
Stratum Entertainment Credenza
Solaria Entertainment Credenza
| Dimensions | 18 × 83.88 × 27.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Dune |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Solaria |
| Features | Storage |
Cornelia Entertainment Credenza
Fynn Display Cabinet
Alvarez Entertainment Credenza
Solaria Entertainment Credenza
Arcadia Entertainment Credenza
Flora Entertainment Credenza
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.