Kavanaugh E5612-05 Console
Description
Description
Other
| 4 side wood framed glass doors and 1 adj.wood shelf behind each two door | Yes |
|---|---|
| 3 center drawers with felt lined top drawer | Yes |
| tinted drawers w/french dovetail in front & english in back | Yes |
Additional information
Additional information
| Weight | 163.14 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 80 × 30 in |
| Brand | Magnussen Home |
| Color | White |
| Detail Color | Weathered Kona Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Kavanaugh E5612 |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
SKU:
E5612-05
Category: Entertainment Stands
Tags: Entertainment Stands, Magnussen Home, Weathered Kona Brown, White
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
4 Drawer TV Stand IFD9921STN
Barcelona Entertainment Credenza
| Dimensions | 18.75 × 72 × 33.88 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Modern Glam |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Storage |
Fynn Light Oak Display Cabinet
| Weight | 25 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 45 × 89 in |
| Brand | Bassett Mirror Company |
| Color | Gray |
| Style | Modern, Traditional |
| Collection | Fynn |
| Features | Storage |
Cosala 4 Doors & Shelves 93″ TV Stand w/ Dark Brown Finish
Tempo Entertainment Credenza
Lunula Entertainment Credenza
| Dimensions | 21.38 × 86 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Flaxen |
| Style | Modern |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Storage |
Linea Entertainment Credenza
Flora Entertainment Credenza
Sereno Entertainment Credenza
Parota 60 Inch TV Stand
| Brand | International Furniture Direct |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Metal |
| Style | Contemporary, Rustic |
Prado Entertainment Credenza
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.