Mason Media Console – 3688WE
Description
Description
Product Details
| Weight | 150 Lbs |
|---|---|
| Wire brushed mindi solids & veneers | Yes |
| Insert sold separately | Yes |
| Wheat Finish | Yes |
| Made in Indonesia | Yes |
| Dimensions | 72″x20″”x34″ (W x D x H) |
Additional information
Additional information
| Weight | 150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 72 × 34 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Michael Alan Showroom
Commerce & Market Open Space Entertainment Console
Solaria Entertainment Credenza
| Dimensions | 18 × 83.88 × 27.5 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Detail Color | Dune |
| Style | Mid-Century Modern |
| Collection | Solaria |
| Features | Storage |
Cornelia Entertainment Credenza
Arcadia Entertainment Credenza
Fynn Display Cabinet
4 Drawer TV Stand IFD9921STN
Penrose Entertainment Credenza
Cosala 4 Doors & Shelves 93″ TV Stand w/ Dark Brown Finish
Rune Entertainment Credenza
Monolith Entertainment Credenza
Barcelona Entertainment Credenza
| Dimensions | 18.75 × 72 × 33.88 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Modern Glam |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Storage |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.