Mason Media Console w/ 36” Fireplace Option – 3686WE
Description
Description
Product Details
| Weight | 167 Lbs |
|---|---|
| Wire brushed mindi solids & veneers | Yes |
| Shelf included | Yes |
| Wheat Finish | Yes |
| Made in Indonesia | Yes |
| Dimensions | 72″x19.25″”x30″ (W x D x H) |
Additional information
Additional information
| Weight | 167 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.25 × 72 × 30 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Brown |
| Style | Rustic |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Fynn Display Cabinet
Lunula Entertainment Credenza
| Dimensions | 21.38 × 86 × 30 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | White |
| Detail Color | Flaxen |
| Style | Modern |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Storage |
Linea Entertainment Credenza
Monolith Entertainment Credenza
4 Drawer TV Stand IFD9921STN
Fynn Blonde Display Cabinet
Cosala 4 Doors & Shelves 93″ TV Stand w/ Dark Brown Finish
Flora Entertainment Credenza
Parota 60 Inch TV Stand
| Brand | International Furniture Direct |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Metal |
| Style | Contemporary, Rustic |
Albion Entertainment Credenza
| Dimensions | 19.25 × 80.5 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Albion |
| Features | Power |
Penrose Entertainment Credenza
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.