Media Console w/ 33″ Fire Box Option – 3675LW
Description
Description
Product Details
| Weight | 188 Lbs |
|---|---|
| Dimensions | 78″x17″x38″ (W x D x H) |
Additional information
Additional information
| Weight | 188 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 78 × 38 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Gray |
| Style | Transitional |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Penrose Entertainment Credenza
Foundations Entertainment Credenza
Cosala 4 Doors & Shelves 93″ TV Stand w/ Dark Brown Finish
Alvarez Entertainment Credenza
Michael Alan Showroom
Commerce & Market Open Space Entertainment Console
Fynn Display Cabinet
Monolith Entertainment Credenza
Prado Entertainment Credenza
Parota 60 Inch TV Stand
| Brand | International Furniture Direct |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Metal |
| Style | Contemporary, Rustic |
Menton Entertainment Credenza
Barcelona Entertainment Credenza
| Dimensions | 18.75 × 72 × 33.88 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Modern Glam |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Storage |
Rune Entertainment Credenza
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.