Doe Valley Pier – 3643BU-P
Description
Description
Product Details
| Weight | 50 Lbs |
|---|---|
| Dimensions | 24″x17″x72″ (W x D x H) |
Additional information
Additional information
| Weight | 50 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 24 × 72 in |
| Brand | Sunny Designs |
| Color | Brown |
| Style | Transitional |
| Collection | Doe Valley |
Reviews (0)
Reviews (0)
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
Questions About This Product?
Questions About This Product?
"*" indicates required fields
We have taken great care to provide you with information that is accurate and useful. Please notify us if you find an error and we will do our best to correct it. We ask that you contact us directly to confirm information about pricing, color, features, dimensions, availability and lead times.
Items We Think You Will Love..
Find the perfect piece of furniture, mattress, or home decor at for your budget and your style.
Doe Valley Chair Side Table – 3148BU-CS
Doe Valley 56″ Console – 3643BU-56
Long Bench & Corner Back – 0113EC-BL
Side Bench – 0113BU-SB
Doe Valley End Table – 3148BU-E
Doe Valley Sofa Table – 3148BU-S
Doe Valley Breakfast Nook Set – 0113BU
Doe Valley 66″ Console – 3643BU-66
Alvarez Entertainment Credenza
Parota 60 Inch TV Stand
| Brand | International Furniture Direct |
|---|---|
| Color | Brown |
| Features | Metal |
| Style | Contemporary, Rustic |
Menton Entertainment Credenza
Sereno Entertainment Credenza
Stratum Entertainment Credenza
Cosala 4 Doors & Shelves 93″ TV Stand w/ Dark Brown Finish
Penrose Entertainment Credenza
Melange Mountgomery Four Door Credenza
4 Drawer TV Stand IFD9921STN
Albion Entertainment Credenza
| Dimensions | 19.25 × 80.5 × 32 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Gray |
| Detail Color | Grey |
| Style | Transitional |
| Collection | Albion |
| Features | Power |
Tempo Entertainment Credenza
Barcelona Entertainment Credenza
| Dimensions | 18.75 × 72 × 33.88 in |
|---|---|
| Brand | Bernhardt Furniture |
| Color | Cream |
| Style | Modern Glam |
| Collection | Bernhardt Interiors |
| Features | Storage |
Items You've Been Looking At...
Your Home, Our Passion
Design, shopping, and sleep tips for your home and more!

Reviews
There are no reviews yet.